Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mehetek gólyatáborba ha...

Valaki_23 kérdése:

Mehetek gólyatáborba ha átiratkozok egy másik gimibe?

Figyelt kérdés

Tehát az sztorim hogy elmentem általános suliból gimibe egy hatosztályos képzés kereteim belül. De persze az élet nem hagyhatja hogy ilyen egyszerűe hogy boldog legyél egy szó mint száz, utál az osztály jelentős része. Pl. népszerű emberek és olyanok akiket a csordaszellem magával ragad. Ennek ellenére van egy kis szerelmi ügyem amit nem szívesen hagyok ott. Szóval gondolkodom iskola váltáson (felvételi/átiratkozás). Melyiket válasszam? Megéri egyáltalán? Ha átiratkozom akkor mehetek gólyatáborba?


Előre is köszi minden értelmes vászt!



2023. aug. 22. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
67%

Ha utál az osztály miért akarsz menni gólyatáborba...? És hogyan utáltattad meg magad már most?


Lehet, hogy csak lapos az agyam így munka után, de nem teljesen értem. Kisgimnáziumba mész? Ha jól tudom csak azok 6 évesek, de javíts ki ha tévedek!

2023. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!