Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolakezdés előtt közvetlenül...

Iskolakezdés előtt közvetlenül át lehet iratkozni másik iskolába? 9. -es leszek.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nemrég volt gólyatábor. Megismertem mind a tanárokat, mind a diákokat, de egyáltalán nem olyanok, mint amilyenre számítottam. Az a lényeg, hogy tényleg nem tetszik egyéb okok miatt.

A kérdés csak az lenne, hogy szeptember 1.-je előtt még át lehet íratni máshová? Még nem vettünk könyveket. A felvételim 76 pontos lett, ha ez számítana esetleg a bekerülésben.

Nagyon szépen kérlek, segítsetek, köszönöm előre is. :)



2015. aug. 24. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha átvesznek az új iskolába, akkor át. Szóval elméletben semmi akadálya.
2015. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ! :)

Amúgy bocsi, de még lenne egy olyan kérdésem is, hogy ezt az igazgatóval meg kell beszélni? Az ő beleegyezése is kell?

2015. aug. 24. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!