Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek az ELTE TTK-ra,de...

Felvettek az ELTE TTK-ra,de én egyből 2 passzív félévvel kezdeném,a gólyatáborba jövőre tudok így menni,vagy már nem lesz rá lehetőségem?

Figyelt kérdés

2023. aug. 23. 11:13
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hogy tavaly óta változott-e, de a barátnőmnek azt mondták nem jöhet a két passzív féléve után (ELTE PPK)
2023. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
BME TTKn sem lehet menni, csak ha újra jelentkezik az ember.
2023. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az a frissen felvetteknek van, neked akkor meg mar 2 feleve van jogviszonyod.



Plusz kerdezz ra hogy TTKn ezt engedik e egyaltalan mert nem minden suli enged egybol 2 felevet passzivaltatni

2023. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz rá lehetőséged csak ha újra felvételizel
2023. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Amugy most lestem bele a mukodesi szabalyzatba ami azt irja hogy passzivaltatas csak az 1.felev utan lehetseges , innentol kezdve te dontod el mit csinalsz.


[link]


De ha passzivra nem enged rakni nem fognak beiratkozasi idoszak utan passzivkent kezelni az kapasbol elbocsajtast jelent .

2023. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az egyik e-mailben azt írták, hogy akkor is be kell íratkozni, ha passzív félévvel kezdeném, ezért gondoltam, hogy lehet, de akkor megkérdezem a TO-t, hogy akkor ez hogy van.

Köszönöm a válaszokat!

2023. aug. 24. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Beiratkozni be kell attol lesz hallgatoi jogviszonyod. Hogy ez most aktiv vagy passziv feleven van az teljesen lenyegtelen, attol meg fel kell hogy vegyek az adataidat es be kell kerulj a rendszerbe hogy tudjak szamolni az aktiv/ passziv feleveidet es minden mas egyebet .


Az a tuti ha rakerdezel, az is lehet hogy dekani meltanyossagival engedelyezik egyebkent akar az egy akar a ket felev passzivaltatasat is kezdesnek .


Oszinte leszek a TTKrol ilyen szempontbol nem tudok nyilatkozni, ezert erdemes mindenkepp megkerdezni egy ott dolgozot az fog neked biztosat mondani.


Ettol fuggetlen ha passziv ha aktiv vagy iden mehetsz golyataborba viszont jovore semmikepp nem lesz ra lehetoseged csak akkor ha

1: beiratkozol aztan meg kiiratkozol meg evkozben es ujrafelvetelizel

2: ha be se iratkozol es ujra felvetelizel

2023. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!