Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért rakta be a neptun...

Miért rakta be a neptun hétköznapokra a levelezős tárgyaimat?

Figyelt kérdés
MATE MSc képzésről van szó, 1.féléves tárgyaimat felvettem, jött a szokásos 30db email már hogy kurzus órarendi időpont megváltozott, és ahogy nézem a jövő hétre rakta be őket szerda-csüt-péntek, ha tpvábbmegyek az utána levő hetekre még nincs beírva semmilyen óra. Miért van ez? Vagy még nem kell foglalkozni vele?
2023. aug. 27. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A Neptun egy raklap fos, csinál furcsaságokat
2023. aug. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kezdődik a szorgalmi időszakod? Szerintem még ha van idő a kezdésig, akkor még addig úgyis ezerszer változtatnak valószínűleg, szóval egyelőre nem baj ha ezzel nem törődsz. De amúgy ja, a Neptun nem éppen a legjobb, szóval annyira nem kell ezen meglepődni. :)
2023. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kiderult, nem veletlen… szeptember legvegen kezdodik a szorgalmi idoszak (legalbbis a tanitas), de azert betettek orakat mostani het szerda-csutortok-pentekre is, annyit irt a szakfelelos hogy a neptunban levo orarend helyes, igy ert ra valoszinu a tanar. Imadom hogy levelezore jelentkeztem:D
2023. aug. 29. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!