Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van infótok arról, hogy a...

Van infótok arról, hogy a Debreceni Egyetem jogi karán mikor lesz a beiratkozás a pótfelviseknek?

Figyelt kérdés
Esetleg arról tudtok e valamit hogy az előző években mikor volt, nem találok erről semmilyen infót

2023. aug. 28. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tesó, e-mailben értesíteni fognak, meg a honlapon is nézelődj. Ha jogásznak jelentkeztél ezeket tudnod kell egyébként is kikeresni.
2023. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondolom hogy jön majd róla email, utána is olvastam, de semmit nem találtam arról hogy most ez várhatóan melyik héten lesz. Emailt is írtam, de nem válaszolt az egyetem. Igazából azért tettem fel itt a kérdést, hogy hátha valakinek van egyetemi ismerőse aki tud erről valamit, vagy korábbi évek tapasztalataiból megtudja mondani, hogy ez szeptember melyik hetén, esetleg a hét elején vagy végén lesz. Messze lakok Debrecentől és kicsit sűrűek most a napjaim, ezért lenne jó, ha pár nappal előre tudnám hogy mikor kéne Debrecenben lennem.
2023. aug. 28. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem jött email hogy holnap reggel 9 (gazdaságtudomány)
2023. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!