Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valakinek az én szabválom...

Valakinek az én szabválom lehet kötelező?

Figyelt kérdés

Most kezdek PPKE és szeretnék felvenni ey érdekes szabvált, de félek hogy elfoglalom valamelyik felsőbbéves helyét, nyilván senkivel nemakarok kitolni, de kredit szempontból is jól jönne.


Ha azt nem tudom felvenni akkor nem tudom milyen mást BTK-hoz közeli tárgyat válasszak, kérlek ha valaki tud válaszolni a kérdésemre, ha valaki tud az ezen az egyetemen izgalmas szabvált amit nem nehéz teljesíteni ne tartsa magában.



2023. aug. 29. 16:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Éa ez tényleg nem parasztság más alapszakosokkal szemben? Vagy ezt mindenki csinálja és nem kéne érdekelnie? Mert azt írja a kurzuskodnál hogy ez a szabadbölcsnek kötelező, de engem is érdekel
2023. aug. 29. 21:38
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól függ. Ha egy olyan kurzus, ahol nagy a létszám és még sok hely van én felvenném.


Én már nem tudom megnézni a tárgyfelvételt, de ha jól emlékszem a létszámnál ott volt, hogy hány olyan tanuló veheti fel az adott órát, akinek nem kötelező.

2023. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bizonyára előnyt adnak annak, akinek kötelező, úgyhogy őket nem tudod kilökni.
2023. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!