Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tehetek érettségit digitális...

Tehetek érettségit digitális kultúrából, ha informatikát tanultam gimnáziumban?

Figyelt kérdés
2022-ben érettségiztem, de földrajz volt a szabadon választott tárgyam. Akkori tanrend szerint 9. és 10.-ben tanultam informatikát. 2024-től viszont csak digitális kultúra érettségi lesz, új tanrend szerint. Tudok rá jelentkezni vagy nem?

2023. aug. 30. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2023. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel már van érettségi bizonyítványod, ezért bármilyen tárgyból jelentkezhetsz, tehát igen.
2023. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amennyiben nem lenne még érettségim nem tehetnék? (Egyik ismerősöm jövő tavasszal érettségizik, viszont ő informatikát tanult régi nat szerint. Ő nem mehet digitális kultúrából akkor?)

2023. aug. 30. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Jövő tavasszal már csak digitális kultúra lesz, csak abból mehet. Én is pont ez az évfolyam vagyok, aki még informatikát tanult, de digitális kultúrából kellene érettségiznem (szerencsére előrehozottan letudtam már). Jó kis rendszer ez. :)
2023. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez az iskola helyi tantervétől függ, mert van, ahol deklarálták, hogy az egyik tanulásával a másikra is lehet menni, ezt ott helyben kérdezze meg, van ilyen.

Egyébként jelentkezzen előrehozott informatikára szept. 5-ig.

2023. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!