Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van, ha nem tudok megjelenn...

Mi van, ha nem tudok megjelenni a beiratkozáson?

Figyelt kérdés

Tegnap (kedd, 08.29) kaptam az infót, hogy pénteken (09.01) kötelező beiratkozás az egyetemre.

Mi van olyan esetben, ha nem tudok megjelenni? Nem leszek az országban.

Plusz nem mellékesen, felnőtt ember vagyok, teljes állásban dolgozom, így ha itthon lennék se tudnám biztosra mondani, hogy el tudok menni.


TO-nak írtam emailt, még nem kaptam választ.



2023. aug. 30. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Meghatalmazott útján is beiratkozhatsz, erről kell lenni információnak az egyetem oldalán.
2023. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt vagy, vedd fel a telefont és telefonálj..mint láthatod az e-mailre nem jött válasz.
2023. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

"Plusz nem mellékesen, felnőtt ember vagyok, teljes állásban dolgozom, így ha itthon lennék se tudnám biztosra mondani, hogy el tudok menni"


Jó hát akkor felnőtt ember létedre priorizáld hogy mi a fontosabb számodra az hogy egy tanulatlan proli legyél életed végéig vagy alkalmazkodj az egyetemi határidőkhöz, nyilván nem az őket teljesen hidegen hagyja hogy lediplomázol vagy sem.

2023. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én lennék a tanulatlan proli?:)
2023. aug. 31. 07:28
 5/5 anonim válasza:
Ez a hármastól nagyon durva volt!
2023. szept. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!