Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem találok építészmérnö...

Miért nem találok építészmérnöki szakot a felvi.hu oldalon?

Figyelt kérdés
Tizenegyediket kezdem, és már utánanéztem egyetemeknek korábban is, viszont most, hogy újra át szerettem volna nézni néhány dolgot, már nem találtam egyik egyetemnél sem az építészmérnöki kart feltüntetve. Valaki tud erről valamit vagy simán nekem nem mutatja/béna vagyok?

2023. aug. 30. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most a pótfelvételi alapján látod a szakokat, elsősorban ez lehet a gond. De egyébként Pécs akkor is benne van.


[link]

2023. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, a linken nem találhatod, de írd be a megfelelő helyre, h építészmérnök, és akkor kiadja a PTE-t. (mint pótfelvételin meghirdetett képzés, építészmérnök)
2023. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

És ezen a linken van az egyetemek listája, csak át kellett állítani a pótról az általános felvételi eljárásra.


[link]

2023. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Épìtőiparban dolgozom rengeteg épìtő ès épìtész mérnököt ismerek, szintén ilyen irányban végeztem. A mérnöki irány az nem rossz amiben gondolkozol, de én sajnos sem az épìtő sem az épìtész mérnöki szakot nem ajánlom. Mernokok között sajnos nem keresnek túl jól, és ezért a kevesebb bérért is több munkaóra elvárt, kiemelt projekteken napi 10 is lehet, néha szombat. Szoval lehet, hogy heti 40 óra helyett 50-60 között dolgozol majd, szóval sokkal tobb szabadidőt elvesz. Es még így sem keresel jó eséllyel annyit mint egy informatikai, villamos, mechatronikai vagy gépész-jarmu mérnök akik jellemzően napi 8 óra körül letudjak a melót. Nagyon végig gondolnám ezt a helyedben
2023. szept. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!