Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Képzésre diákhitel, 0%-os....

Képzésre diákhitel, 0%-os. Felvehetem akkor is, ha korábbi tanulmányaimból már van 4millió forintnyi? És mivel újra lesz jogviszonyom, lehet addig szüneteltetést kérni vajon a meglévő diákhitelre?

Figyelt kérdés
Azt hogy a pénzzel mit kezdtem az én dolgom, és megvan még mind.
2023. aug. 30. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Felveheted a képzési hitelt, igen.

A másikat pedig ha megfogadsz egy jó tanácsot apránként kezd el fizetni, mert rengeteg lesz, mire hivatalosan is el kell kezdened. (Tapasztalatból írom, sajnos.)

2023. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi. egyébként szüneteltetni lehet a fizetést vajon ha levelezőn önköltségesen fogok tanulni?
2023. aug. 30. 19:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy igen, de ahogy írtam inkább fizetgesd 10ezer forintjával, minthogy még X évig csak gyűljenek a kamatok. De persze te tudod. :)
2023. aug. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Hogyan sikerült korábbi tanulmányaidból felhalmozni 4 milliós diákhitelt úgy hogy még mindig nincs egy piacképes, jövedelmező állásod? Szerintem gondolkozz el azon hogy ne értéktelen büfészakokat hallgass hitelből mert feleslegesen fogod eladósítani magadat
2023. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
XD honnan veszed ezeket xD
2023. aug. 31. 00:09
 6/10 A kérdező kommentje:
mi van ha olyan helyen van az utolsó forintig ahol sokkal tobbet hoz :P
2023. aug. 31. 00:10
 7/10 A kérdező kommentje:
Mit ér amugy az ember 10.000 forint befizetésével ha az éves kamat 8%? Sose lenne visszafizetve a minimum összeggel
2023. aug. 31. 00:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Viszont kevesebb kamat gyűlne fel.
2023. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: akkor fizesd vissza egy összegben. A lényeg az, hogy ha ennyire penge vagy pénzügyekben akkor azt pontosan tudnod kell, hogy iszonyúan ketyegnek a kamatok, és pikkpakk felzabálják a pénzed reál- és jelenértékét (is), még akkor is ha jelenleg ez az egyik legbarátságosabb hitelkonstrukció a piacon.
2023. aug. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudsz olvasni utolsó?
2023. aug. 31. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!