Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik nehezebb és melyikkel...

Melyik nehezebb és melyikkel lehet jobban keresni, Számvitel MSC vagy hangtechnikusi szakképzés?

Figyelt kérdés

Apukám legjobb barátjának a fia tanul számvitel MSC-n, én hangtechnikusi szakképzésben veszek részt, néha hallom, hogy apám mondja, hogy a mesterszakon mennyit kell tanulni, szerintem ez nem igaz, mert egyrészt nem orvosi szak, másrészt nekem az érettségim jobban sikerült mint neki, tehát én nekem jobb az észvágásom.


A számvitel az női szak, max irodai kukac lehet vele az ember, és alul vannak fizetve, ezzel szemben egy jó hangtechnikus beutazza az országot, vállalkozóként nagyon sokat lehet keresni, és nem is lenézett szakma, hanem piaci rés.


2023. aug. 30. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A Számvitel MSC az egy könnyű büfészak a "technikus" képzés ahogy a nevében is benne van egy értéktelen fos. Ezzel a képesítéssel te maximum a munkanélküli hivatalba fogsz segélyért utazni
2023. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Számvitel MSc okleveles közgazdász diplomát ad, illetve egy modult kell a mérlegképeshez megcsinálni mellé. 3-4 év tapasztalattal már bőven nettó millió fölött lehet vele keresni + akár céges autó, stb. Ez bőven nem a teteje, hiszen vállalkozóként határ a csillagos ég.
febr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!