Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociálpedagógia BA - szakon...

Szociálpedagógia BA - szakon milyenek a gyakorlatok?

Figyelt kérdés

hogy néznek ki, milyen felépítésük, naplóba mit kell\ mit szokás írni, hogyan szerveződnek a gyakorlatok? segítőkészek a "kollégák", akiket kísérünk gyakorlaton, cukik, lehet velük jókat dumálni ilyen szakmai témakörben?


előre is köszönöm.



2023. aug. 31. 20:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Részletesen is 1-1 gyakorlatot,ha be tudnátok mutatni; azért is hálás lennék.De, ha csak nagyvonalakban; vagy általánosságban, azért is. Amennyit szeretnétek\ tudtok írni.
2023. aug. 31. 20:30
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Olvasási nehézségeid vannak, netán diszlexiás vagy hogy magadtól nem tudod értelmezni az egyetem által közzétett tárgy tematikáját és követelményrendszerét? Világosan le van benne írva minden információ, nyilván nem viccből teszik közzé, épp az ott leírtaknak megfelelően fognak zajlani a gyakorlatok.
2023. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké,én eddig egy iskoláét néztem meg,most azt hiszem,találtam egy részletesebbet;remélem,ebben benne lesz minden, vagy minimum 95%-a annak; amit szeretnék tudni. :)
2023. aug. 31. 21:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik egyetem?
2023. szept. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

#2 húzzál már az oldalról, te kisebbségi komplexusos frusztrált troll és tedd magad rendbe végre valami pszichiáterrel, vagy konzultálj sűrgősen egy pszichológussal a saját érdekedben. Itt mocskolsz hónapok óta és minősítgetsz mindenkit. Napi szinten lesed, hogy ki tesz fel egy kérdést, hogy bele tudj kötni. Egyszer orvosnak hazudod magad, egyszer mérnöknek, biológusnak, teológusnak stb. Ugyanaz a stílus, tehàt tudjuk, hogy te vagy az. Befektetőcsávóként már kib..tak innen egyszer. Én nem is értem mit érezhet, aki napi szinten azt lesi, hogy kibe köthet bele és reggeltől estig minden gyk-s közoktatás kérdésre elsők közt válaszol a trollkodásával.


Az ökörségeidre is reagálva: kitörölheted a tematikáddal, nálunk elmondta a tanár (komoly, top 5 magyar egyetemen), hogy a tematika csak dísznek van, mert muszáj, hogy legyen, nem ezt fogjuk teljesen tanulni, és a kötelező irodalom se az, amit megadott, csak valamit meg kellett adnia. Ennyit erről.

2023. szept. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi ideírásokat

Valós tapasztalatokra lennék kíváncsi,hogy ki,hol,milyen feladatokat kapott (Lehetőleg konkretizált feladatok) ;

mennyire teljesíthető,mennyire volt jó a terepgyakorlatosok hozzáállása a hallgató dolgaihoz a végén;

előre mennyire tájékoztatta (pl. milyen családhoz mennek),

mennyire volt segítőkész közben,

és mennyire jó arcok,mennyire együttműködőek a terepgyakorlatosok. (?)

2023. szept. 1. 08:41
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát pl AVKF, de máshol is érdekel;gondolom,nagyjából ugyanazt tanulják.
2023. szept. 1. 08:44
 8/9 A kérdező kommentje:
Konkretizált feladatoknál,amik a terepgyakorlatokon vannak,olyanokra gondolok
2023. szept. 1. 09:10
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
AVKF szakos hallgató voltam. Konkrétan semmi a gyakorlat. Minden félévben lepapíroztam, vagy csak pár alkalommal mentem be. A lényeg, hogy a papírok meglegyenek, plusz egy 5 oldalas terepdolgozatot kell írnod. Az oktató elmondja majd a követelményeket, nem egy nagy cucc.
2023. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!