Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Esti Gimnáziumból Nappal simi...

Esti Gimnáziumból Nappal simi Gamnáziumba? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Megbuktam a 2. idegen nyelvből, és át iratkoztam egy esti gimnáziumba, ahol heti 2nap 5órában tanulok, de a Dixlegsziám és Diszgráfiám miatt felmentenének abból az idegen nyelvből, amiből Megbuktam, és évet kellett volna ismetelnem a nappali gimimben, de ugye az estiben csak az 1. idegennyelvemet kell tanulnom, és a 2. idegennyelv bukás miatt kellett volna ott évet ismételnem, és ugye ezt így megúsztam.

El vagyok itt egy tanévet, ha jövőre, amikor 11.es leszek, vissza mehetek a volt Gimimbe, ami nappali?

Kitétel a 11.es tantárgyakból különbözteti vizsga?

Válaszokat köszi!



2023. szept. 1. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy túlkoros, vissza mehetsz nappalira is, a többit magadnak kell eldöntened hogy mit mennyire tudsz elvégezni és melyik jobb számodra.
2023. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!