Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki a PhD...

Van itt olyan, aki a PhD képzés képzési szakasza után átkérte magát levelezőre, mert pl. talált egy jó állást vagy más ok miatt?

Figyelt kérdés
2023. szept. 3. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én.
2023. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mesélsz róla? Mennyire volt egyszerű? Nem akadékoskodtak a tanszékeden?
2023. szept. 3. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akadékoskodtak, mert külföldre felvételiztem az abszolutórium után, és ott fejeztem be (egy sokkal jobb rankingű egyetemen). De szerintem itthon sem akadékoskodnak, csak – aggodalmaskodnak, jogosan, hogy elkallódsz. A PhD egész embert és emiatt nappali szakot kíván. Ha elkezdesz mellette dolgozni stb. akkor nagy valószínűséggel soha nem fogod befejezni, vagy csak sok év késéssel, gyér tudomànyos outputtal (mint én például). Ha teheted, maradj nappalin és padlógázzal fejezd be.
2023. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!