Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy kértek fel egy konzulenst?

Hogy kértek fel egy konzulenst?

Figyelt kérdés

E-mailben leírjátok a konkrét témát?

Vagy ott kértek időpontot szakdolgozati téma kapcsán és személyesen teszitek fel a témát?

Nincs vele órám így nem opció, fogadó órája sincs a neten.

Suliban meg mikor szóltsam le?! Vagy órája van vagy az irodájában van, ahol többen vannak én úgy nyilván nem szeretnék bekopogni.


Tanácstalan vagyok.

Engem pl az is zavar, hogy vele szeretnék beszélni és ott van még másik 3 tanár az irodában és hallgatja, teljesen zavarba jövök azt érzem.

Viszont félő, hogy az e-mail - re soká válaszolna.

Ami nem baj csak addig is izgulok hogy vajon elvállal vagy sem.

Nem is tudom, hogy szokás - e emailben feltenni a konkrét témát vagy csak időpontot kérni?

És ha írom a konkrét témát írjam oda, hogy ha szabad még?


2023. szept. 6. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én emailt írtam neki. Volt egy lista hogy kb milyen témaköröket javasolnak, megírtam hogy én melyiket választottam és hogy azon belül kb mi az elképzelésem, van-e lehetőség arra hogy ehhez lesz a konzulensem. Visszaírt hogy vállalja, kicsit a témán pontosított meg hogy mikkel készüljek az első konzultációra.

Attól függően mi a határidő ha nem válaszol max 2 héten belül akkor meg keress mást. Úgyis lesznek olyan részek amikor csak emailben egyeztettek pár dolgot, ha olyan aki ezer év után reagál nem is érdemes hozzá jelentkezni.

2023. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
8%
Te valami mentálisan visszamaradott vagy? Mi az hogy zavarba jössz 3 ember előtt? Nem mersz felnőtt ember létedre feltenni egy egyszerű kérdést egy másik embernek? Megnyugtatlak hogy ilyen szociális készségekkel az egyetem elvégeztét követően sem fogsz kelleni sehová, úgyhogy ha meghaladja a képességeidet egy párbeszéd lefolytatása a konzulenseddel akkor nyugodtan hagyd ott az egyetemet
2023. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!