Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi idő után "illik" új...

Mennyi idő után "illik" új konzulenst keresni?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon korai még, kissé "rástresszelek" a sztorira. Október végéig kell leadnom a szakdolgozathoz a papírokat. Pénteken írtam e-mailt az egyik oktatónak, akinek a szakterületéhez kapcsolódik a dolgozat, de azóta még nem válaszolt. Azért nem kerestem őt személyesen, mivel sosincs abban az időben bent, amikor én is (levelező szak), másrészt külön kérte még anno, hogy írásban keressük őt időpont-egyeztetés érdekében.

Mint mondtam tisztában vagyok vele, hogy korai aggódnom, de ha tegyük fel a következő 2 hétben sem válaszol szerintetek keressek másik konzulenst?


2023. szept. 4. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nyár végén, még a szorgalmi időszak megkezdése előtt két héttel levelet írtál pénteken (!) egy oktatónak, és hétfőn reggel ½9-kor már azon stresszelsz, hogy nem válaszolt konkrétan a nyara utolsó hétvégéjén?


LOL

2023. szept. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom én is, hogy korai még aggódnom. Mondjuk a levelet valószínűleg látta már, mivel szombaton volt órája. Szimplán csak azt szerettem volna megtudni, hogy mennyi idő után illik új oktatót keresni, ha tegyük fel a későbbiekben sem válaszol.
2023. szept. 4. 08:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen hozzá akarsz kerülni, akkor lehet, félév kezdése után egy-két héttel megpróbálnám másik csatornán elérni. Én SZTE-s voltam és e-mailen kerestem az oktatót (COVID miatt online oktatás volt), egy héten belül visszaírt, de úgy voltam vele, hogy ha két hétig nem válaszol, akkor írok neki Coospace-n, nem tudom, nektek milyen hasonló felület van. Azt írod, hogy október végéig kell konzulenst választani, szerintem szeptember végéig várnék, ha tényleg ragaszkodsz hozzá és csak utolsó lehetőségként választanál mást.
2023. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!