Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elkezdhetem az egyetemet?

Elkezdhetem az egyetemet?

Figyelt kérdés

Még nem iratkoztam be személyesen az egyetemre de már az online beiratkozást megcsináltam, így a félévem aktív, az órákat felvettem. (ANA)

Státusz

Félév státusz

2023/24/1 2023/24/1 Elfogadva Aktív

A személyes beiratkozás pótolni lehet vagy csak jövőre kezdhetem az egyetemet újra felvételizve?



2023. szept. 9. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt már beiratkozás, csak elfelejtetted, nem is volt még?

Most erre hogyan válaszoljunk?


Kérdezd meg a to-t.

2023. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki elmulasztotta a személyes beiratkozást, azok számára szoktak egy határidőt adni, amelyen belül még ezt meg lehet tenni. Ez a határidő egyetemenként más és más, úgyhogy ez ügyben hétfőn reggel mindenképp hívd fel a Tanulmányi Osztályt, sőt szerintem akár ma is próbálkozz, mert van, ahol tartanak szombati ügyeletet a Tanulmányi Osztályon. Amíg személyesen be nem iratkozol és alá nem írod a képzési szerződést, nem jön létre a hallgatói jogviszony közted és az egyetem között.
2023. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyáltalán biztos, hogy kell nálatok személyesen beitratkozni? Mert nálunk elég volt online.
2023. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Ha volt online beiratkozás akkor elég felesleges lenne egy személyes is. Ha meg nem lennél beiratkozva nem is lehetnél még aktív szemeszteren.
2023. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
4, előbb voltam aktív a neptunban, mint ahogy a személyes beiratkozás volt. A legtöbb helyen is van
2023. szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!