Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE Apáczai humán tagozatára...

ELTE Apáczai humán tagozatára jelentkeznék, mire számíthatok a szóbeli felvételin?

Figyelt kérdés
Idén szeretnék jelentkezni az ELTE Apáczai Gimnázium humán tagozatára. Mit kérdeznek a szóbeli felvételin, mire számíthatok, milyen tapasztalataitok vannak? Magyarból és történelemből is kell szóbelizni? Köszönöm!

2023. szept. 10. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a letöltéseket lenyitva töltsd le a Szóbeli témakörök fájlt, illetve a mintatételeket.

Ha humán tagozatra jelentkezel, akkor magyarból és történelemből is kell szóbelizned.

[link]

Itt keress rá az Apáczaira, a megjelenő listában az iskola neve mellett megjelenő szövegbuborék ikonra kattintva olvashatsz szóbeli vizsga tapasztalatokat.

2023. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én 2 éve érettségiztem ott, humán tagozaton. Anno a szóbeli felvételi kemény volt. Töriböl 21 tételre emlékszem...azt fújni kell...magyarból mem készültem...ott húztam tételt amit nagyjából elmondtam. Karinthy volt, ha jól emlékszem. A töri döntött nálam szerintem. 23. voltam az ideiglenesen. Simán bent voltam. 49 magyart írtam és 35 matekot a központin. Ha érdekel bármi kérdezz bátran😊
jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!