Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezekbe az iskolába szeretnék...

Ezekbe az iskolába szeretnék jelentkezni: Eötvös, Apáczai, Városmajori, Veres Pálné, Berzsenyi. Szerintetek milyen sorrendben írjam be őket?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem így, ahogy most leírtad, max. a Veres Pálnét és a Berzsenyit cseréld fel - úgy tudom, a Berzsenyi előrébb van a rangsorban, nem emlékszem pontosan erre a kettőre.
2014. nov. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek. Az első 3 a lényeg, azok nálunk is így voltak, a Berzsenyi és a VPG nem annyira fontos még jelenleg. De úgyis lesz módosítási lehetőséged a szóbelik után, szerintem akkor jobban meg tudod majd ítélni, több benyomást szerzel a sulikról.
2014. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Nagyjából én is ebben a sorrendben írnám be őket, csak a VMG-t írnám utolsónak, mert ott nincs humán szak és én arra szeretnék jelentkezni? Szerintetek hol a legerősebb a humán szak?
2014. nov. 10. 14:09
 4/16 anonim ***** válasza:
Tavaly volt. Most nem indul? A VPG, vagy a VMG?
2014. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
VMG-ben(Városmajori), idén nem indul, mert minden évben váltják a biosszal és idén az indul :(
2014. nov. 10. 19:28
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Eötvösben erős a humán. Az Apáczai inkább reál erősségű. A Városmajorit nem tudom. Veres Pálnét is inkább humánosnak mondanám, de az szerintem mindkettő. Berzsenyit reálosnak mondják, de amiket hallottam, a humánja és a nyelvije is erős. A sorrend különben jó, meg igen, majd ha a nyílt napok után, vagy szóbelik után válassz, és amelyik a legjobban a szívedhez közelebb áll :)

Ha Eötvösben humánra mész, írj egy üzenetet, mert én is azt írom be *-* Berzsenyi, Veres Pálné dettó, Apáczaiba nem megyek, a Városmajori meg messze van :(

2014. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Főként én is az Eötvös humán szakára szeretnék menni
2014. nov. 10. 21:23
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a legerősebbeket tedd legelőre:)
2014. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Persze, első sorban úgy szeretném, de például nem tudom, hogy az Apáczait vagy a Veres Pálnét írjam előrébb. Mert az Apáczai alapvetően erősebb suli, viszont a Verse Pálnénak jobb a humánja és én arra szeretnék menni :)
2014. nov. 12. 18:47
 10/16 anonim ***** válasza:

Hossz távon majdnem mindegy, hogy melyik suliba mész. Ne menj kimondottan rosszba, az a lényeg. Amelyik sulinak jó a híre, annak nem azért jó, mert téged annyival okosabbá tesznek, hanem mert eleve okosakat vesznek oda föl. Ez téged nem tesz okosabbá. (Remélem, érted, hogy mit akarok mondani.)


Tehát a fentiek közül azt válaszd, amelyik valamilyen okból szimpatikusabb, mint a többi. Akár azért, mert erősebb a humán tagozata, akár a közösség miatt, akár azért, mer közelebb van.


Tapasztalatból mondom, hogy legalább olyan fontos, hogy milyen a közösségi élet egy iskolában, mint a rangsorban elfoglalt helye.

2014. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!