Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem tudok beilleszkedni...

Miért nem tudok beilleszkedni az osztályomba, miért utálom az új gimnáziumomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most kezdtem a 9. évfolyamot. Bár van 1-2 ember az osztályomból akik nem szimpatikusak, de sokak kedvesnek tűnnek. Szoktunk szótváltani, de nagyon ritkán és akkor is csak pár szóra. Volt 1 barátom akivel általánosból jöttünk ide együtt, de az elmúlt időben elég kevésszer beszélt, és ma kimondta hogy neki már nem olyan mint régen, hiába nem változott semmi, szóval egyedül maradtam. Nagyon szeretnék barátokat szerezni, de nem tudom hogyan, mivel bekavar social anxietym. Az sem segít, hogy az osztályomba a kevés fiú, szóval még kevesebb az esély hogy barátokra lelek, hiszen a fiú osztálytársaim személyisége elég távol áll tőlem.


Utálom az iskolát, hiszen nem elég higy rengeteget kell utaznom, az egy dolog ami jobbá tenné, higy legyen kivel beszélnem nincs. Az ia megfordult a fejemben hogy iskolát váltok oda, ahol a legjobb barátom van, de nem hiszem hogy sehítene, valamint félek belekezdeni az iskola válltásba.


Valaki tudna segíteni ebben? Nem hiszem hogy sikerülni fog ez a 4 év egyes egyedül. A segítő válaszokat előre is megköszönöm.



#gimnázium #beilleszkedés #Gimnázium kezdése
2023. szept. 12. 18:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért
2023. szept. 12. 18:42
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel mindenki így van az első hetekben. Ez még sokat fog változni.


A régi barátod miért fordult el tőled, akivel egy osztályba kerültél most?

2023. szept. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Össze csiszolódik az osztàly, mèg egy hete vagytok együtt, adj kis időt magadnak, kialakulnak a csoportok, ki kivel lesz jóba. Ismerkedj , baràtkozz tovàbb. Mindenhol nehèz a kezdet
2023. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, javult a helyzet két nap alatt kérdező?
2023. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1. Válaszolónak. Azért mert hogy "neki ez hogy osztálytársak vagyunk nem olyan mint amikor csak évfolyam társak vagyunk". Szó szerint ez volt az indoka. Köszi a választ btw
2023. szept. 15. 05:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Minden válaszolónak nagyon szépen köszönöm a segítséget. Love yall<3
2023. szept. 15. 05:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Most milyen a helyzeted?
máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!