Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten keresek középerős...

Budapesten keresek középerős biológia kémia tagozatos gimnáziumot, lehetőség szerint kollégiummal… mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés

11.es vagyok viszont a jelenlegi iskolám vidéken a tanárhiány miatt nem elég erős a céljaimhoz…

Biztosra vélem, hogy akad olyan ahova évközben is átlehet kerülni.

Nagyon szívesen mennék erősebbnek besoroltba is de a 4,2 es átlagom nem tudom mire lesz elég, hogy bejutok e

A válaszokat előre is köszönöm!



2023. szept. 4. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
A Teleki Balnka, Szent László és Szerb Antal Gimnáziumokban erősek ezek a tagozatok, de nem könnyű belerülni, én a helyedbe egy sima gimnáziumot választanék, ahol erősebb az oktatás, mint nálatok és megérdeklődném, hogy van-e kémia-biosz fakt. Amúgy nem előfeltétele ez, hogy jó érettségid legyen majd belőle. Egyedül is vagy magántanárral is fel tudsz készülni, sokan úgy csinálják, mert egyszerűen vagy tanár hiány van, vagy nem tanítanak vagy nincs fakt. Én is így voltam. Amúgy még időbe vagy, de bele kell húzni majd.
2023. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!