Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Már most kiégtem az új középis...

Már most kiégtem az új középiskolától?

Figyelt kérdés
Eddig színötös voltam általánosban, most meg az eddigi 5 dolgozatomból 4 db 3as lett és 1 db 4es. Hogyan tartsam meg a kitűnő eredménymet, ha lerontják? Péntek óta beteg is vagyok,most is 37,8 a lázam, de holnap mennem kell, mert nincs kitől házit kérnem. Utálom!!! Senkit nem ismerek és a tanárok is csak szemétkednek velem.

2023. szept. 17. 17:26
1 2
 11/11 anonim válasza:
0%

En is igy voltam. Altalanosbol 4.3 os atlaggal mentem at technikumba. Ahha lofaszt. 9. be majdnem megbuktam, mert nem az van h elmondjak hogy a 284-287. Oldalig megkell tanulni es abbol kerdeznek. Kicsit tobbet kell beleadni. Most 11. Be elkezdtem tanulni ugy normalisan. Zenet hallgatok, tancolok kozbe neha, de kozbe tanulok is. Nem tudok ulve maradni olyan nagyon sok ideig semmi inger nelkul. Igy h napi 2-3 orat beleolok, tudom az anyag nagy reszet, ha meg abba a kevesbe kerdez bele amit nem tudok akkor ott rohad meg, leszarom. De ne is remenykedj kozepsuliba a kituno eredmenyekre. Egy 4.5 es atlagot hozz ki belole es k*rva jo vagy.



17/F

2023. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!