Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha most elkezdek anatot...

Ha most elkezdek anatot tanulni, illetve biofizikat, az elég lesz a vizsgaidoszakig?

Figyelt kérdés

Na most az a helyzet, hogy van szentagothai funkc.anat és anat atlaszom is, ezekből tanulok. Anat előadásra bementem eddig mindkettőre ami volt, de a neni végig latinul beszélt már az első órán, valamint borzaszto korán is kezdődik, a diák fent vannak, így arra gondoltam nem fogok bejarni mivel az alatt a 2,5 óra alatt itthon megtanulok egy leckét belőle. Arra gondoltam amikor lesz időm leulok és megtanulok 1-2 leckét belőlük. A biofizikat is hasonlóan terveztem, abból is csak a szeminariumokra járok be, annyi különbséggel, hogy abból meg nincsen meg a könyvem, de tervben van. Ha így tanulok akkor meglehet elsőre a vizsgám? (Természetesen demokra is készülök/készülnék) sote-aok I.ev

Koszonom a válaszokat!



2023. szept. 17. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz meg egy felsőbb évfolyamost.

Előadáson nincs névsor, aláírás?

2023. szept. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1/-es vagyok.

Okos ötlet, hogy folyamatosan tanulod, mert az anat. kemény memoriter latinul, felis kell ismerni.


De hogy kimaradhatsz-e az előadásokról, kétlem.

2023. szept. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nálunk nem katalogusosak az előadások, egyik sem:)

fok és gytk ugyanez, egyedül etk-n van katalógus előadásokon

2023. szept. 18. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!