Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bkszc erzsebet kiralyne...

Bkszc erzsebet kiralyne szepeszeti technikumba ha megbukok, tudok szakmat valtani?

Figyelt kérdés
Nyilvan nem celom a megbukas, csak fodrasz szakmat kellett tanuljak mert a kormos nem indult amire alapbol jelentkeztem es a fodrasz nagyon neheznek tunik. Hogyha megbuknek akkor tudnek jovore kormoskent tanulni? 11.-et kezdtem (itt most indult csak a szakmai gyakorlat, eddig mindenki ugyanazt tanulta)
2023. szept. 19. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Körmös szakmai gyak érettségi előtt? :O Most bánom hogy nem egy tíz évvel később születtem :D Én is tudtam már általánosban, hogy körmös akarok lenni de akkor még csak fodrász meg kozmetikus volt. Úgyhogy kozmetikusra jártam aztán csináltam érettségi után egy körmös OKJ-t.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak én is a Sisybe jártam és nálunk volt ilyen, sőt az egyik osztálytársamat aki bukott a tanárok győzködték hogy inkább fodrásszal kezdje újra hátha az jobban fog menni neki. De hát én 2011-ben érettségiztem sok minden máshogy lehet azóta.

Amit viszont jó szívvel mondok a körmös se egy egyszerű szakma, tanulni ehhez is kell nem is keveset:) De ha szereted és érdekel, akkor megtanulod simán.

2023. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen a körmös kifejezetten érdekel és már van egy kevés gyakorlatom is benne a fodrásszal ellentétben amit nem is akarok csinálni, de a körmösnél még ha nehéz is akkor is hajtanék mivel az tényleg érdekel de itt meg feleslegesnek érzem ha úgysem ezt akarom csinálni és nem is érdekel.
2023. okt. 1. 23:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!