Ennyi idő elég rá?

Figyelt kérdés
Májusban már érettségiztem emelt bioszból és kémiából, de nem lett elég pontom. 50% körül sikerült mindkettő, de őszintén, nem szakadtam bele a tanulásba.. sőt.. Most újra próbálom októberben. Nem kell magas pontszám nekem. Elég egy 65-70 is. Szerintetek így, hogy van alapom, hatékony tanulással, összesen kb 300-400 óra alatt el tudok érni ennyi százalékot? Kémiából inkább csak az elméletre értem. A számolások jól mennek. Azokat elég csak gyakorolgatnom.

2023. szept. 21. 21:45
 1/8 anonim válasza:
100%
Off topic, de én is hasonló helyzetben vagyok pár év kihagyás után én is teszek egy emeltet matekból bár nekem amivel meg lennék elégedve az az 50-60%. Én jelenleg elég sokat készülök rá, de nem tudom elég lesz-e minden esetben legalább el tudom mondani majd , hogy én mindent megtettem ami ilyen rövid idő alatt lehetett.
2023. szept. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
amúgy én szoktam magam olyannal nyugtatgatni, hogy egyetemen ennyi idő alatt majd többet keeell, meg ez 100X könnyebb mint egy egyetemi vizsga/zh, bármi.. szóval ha nekik megy, talán nekünk is fog:D
2023. szept. 22. 08:06
 3/8 anonim válasza:
100%
Igen én is ezt a "mantrát" mondogatom magamban.
2023. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég. Főleg ha van már alapod az emelt erettsegikbol. Én is 12.elejen kezdtem vele foglalkozni emelt szinten és bekerultem orvosira így egyeltalan nem lehetetlen😃 bár sajnos egy külön tanár szerintem kelleni fog, kémiából nekem is kellett, és nem is lett olyan jó (kémia 62%, amugy többet írtam jóval csak szóbelin lehúztak, biosz pedig 90 lett) de teljesen jó vagy még
2023. szept. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kémiából van egy tök jó tanfolyamom.. Bioszból meg a Bioszférás jegyzeteket tanulok. Mindkettő lefedi pont a követelményrendszert, szóval be vagyok biztosítva:D csak meg kell tanulni.

Akkor október végéig tuti nem kevés az idő? ennek örülök viszont. Van remény:D

2023. szept. 23. 00:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Szeptember végén kezdesz tanulni az októberi érettségire? Hát oké.


Igazából elég lehet. Csak ahhoz tényleg azt kell, hogy az érettségiig senkivel sehova, hanem otthon ülsz és tanulsz.

2023. szept. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
neem. Nem szeptember végén. Eddig is tanultam, csak nem jól osztottam be az időm és a nagyja még hátra van.
2023. szept. 24. 11:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Uh én azt hittem májusban érettségizel (4es válaszoló vagyok) de így se tartom esélytelennek, pláne, hogy már azért van lefedesed, erettsegiztel is már belőle emelten, így tudod h kb mi lesz

Szurkolok neked

2023. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!