Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Liszt Ferenc Zeneművészeti...

A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetemnél mik a felvételi követelmények?

Figyelt kérdés
Az érdekel, hogy oda milyen érettségi kell? És hány ponttól vesznek fel? Igaz, most gimnáziumban biológia-kémia szakra járok, de nem szeretném folytatni. Viszont lassan 10 éve zongorázok, szolfézst és zenetörténelmet teljes egészében átvettük, általánosban zenetagozatos voltam, így sok népdalt énekeltünk, ráadásul még kórusba is jártam. Ezzel van esélyem, hogy oda felvegyenek?
2010. okt. 17. 22:05
 1/3 splnd ***** válasza:
90%

350-430 közötti, teljesíthető ponthatárok vannak államilag támogatottra - költségtérítésesen 700 ezertől 1 millióig terjed egy félév (mondjuk azok nem is annyira indulnak). Van gyakorlati vizsga (sztem ez a mérvadóbb), kell valamilyen fül-orr-gégészeti igazolás.


És nincs semmilyen érettségi követelmény a felvi alapján. Mondjuk akkor nem tudom mi alapján számolják a pontokat..


De hogyha ennek lusta vagy utánaolvasni akkor hogy fognak felvenni..? :)

2010. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, majd utánanézek, de azért aki tud valamit az még írjon!
2010. okt. 18. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Remélem segítettem!

2011. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!