Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E 2 esetben, hány éves kor a...

E 2 esetben, hány éves kor a minimum?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Két kérdésem lenne, ami majdnem egy, na szóval, minimum, hány évesen érettségizhet valaki idehaza és minimum hány évesen lehet teljes jogú pedagógus, gimnáziumban?


Nincs évvesztesség, nincs bukás, nincs évhalasztás, nincs 2 osztály elvégzése 1 év alatt, semmi extra, csak egy normál, mai, átlag ember esetében mennyi idő ez?


Köszi a választ!



2023. szept. 29. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. nincs korhatár

2. 23-24

2023. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
6 évesen megy áltsuliba, 8 évig ott dekkol, aztán 4 év középsuli, majd 5-6 év egyetem (most hirtelen nem is tudom, mennyi a középsulis pedagógusképzés ideje). Szóval 23-24, ahogy az előttem lévő is írja.
2023. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, érettségit abból tehetsz, amit legalább 2 évig tanultál a középiskolában/gimiben. Vagyis leghamarabb 10. osztály végén, azaz cirka 16 évesen lehet tenni. Más kérdés hogy ha ez előrehozott érettségi, amihez kéne a 11. és 12. tanév anyaga is, azokból osztályozóvizsga is kell az érettségi előtt.
2023. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érettségizni átlagosan 18-19 évesen érettségiznek emberek, +5/6 év egyetem, attól függ, hogy középiskolában akarsz-e tanítani
2023. szept. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!