Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győri Krúdy suliban sok roma...

Győri Krúdy suliban sok roma származású ember jár?

Figyelt kérdés
Milyen ott a felhozatal?

2023. szept. 30. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze, mint minden máshol.De mi a bajod a cigányokkal?
2023. szept. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
#1 Visszafordítanám a kérdésedet: mi nem baj a cigányokkal? Kérdező, konkrétan nem tudom, de valószínűleg vannak bőven.
2023. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 nincs bajom velük csak kérdezem mert velük jobban kijövök
2023. szept. 30. 23:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lesznek nyugi simán lesz haverjelölt.
2023. okt. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, ilyet még nem tapasztaltam. Általánosban pont velük volt a baj, utána pedig olyan gimnáziumba vettek fel, ahol nem voltak c-k. Viszont történt ez több mint 10 éve, így a jelenlegi állapotokkal legfeljebb a pedagógus ismerőseim által elmondottak szerint vagyok tisztában. És az az álláspont onnan tekintve nem teljesen negatív. Illetve ha jobban kijössz velük, akkor az egy nagyon jó dolog, mert nem fognak rád szállni, és te is taníthatsz nekik hasznos (és a magyarok számára alapvető) dolgokat. Barátkozz nyugodtan velük, csak ne hagyd magad belevinni semmiféle hülyeségbe. Ehhez viszont fiatal vagy még, és nem tudod felmérni sem a következményeket, így hát vigyázz velük. Neveltetésüknél fogva más lehet az értékrendjük, és ami nekik normális, az a társadalom és a törvény számára nem feltétlenül az. Legyél te az okosabb, és tanítsd őket az alapvető dolgokra.
2023. okt. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 rendben! Egyébként szerintem egy nagyon kicsi cigány vér bennem is van mert én a cigányokkal egyből megtalalom a közös hangot a magyarokkal pedig nem igazán vagy csak nagyon kevesükkel. Meg mindig beszélgetni akarnak velem a cigány nők így random az utcán. Egyébként lány vagyok
2023. okt. 1. 10:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Az inkább a személyiségedből, és a kisugárzásodból fakadhat.
2023. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!