Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Szerintetek nagyon gáz, ha most 11.-ben jöttem rá, hogy orvos szeretnék lenni? (vagy legalábbis meg szeretném próbálni)

Figyelt kérdés
Faktot sajnos nem vettem fel, mert azt hittem, hogy nem fog kelleni ugye. Bioszból, kémiából is 4-es voltam tavaly a viszonylag erős sulimban. Szerintetek van esélyem felkészülni egyedül, vagy legalább az egyik tárgyból próbáljak meg évvégén átjelentkezni faktra?

2023. okt. 3. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Igen, übergáz. Nem is értem, hogy ezt hogy nem tudod magadtól eldönteni...
2023. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

"Szerintetek van esélyem felkészülni egyedül"


Miért a szomszédoddal vagy apáddal kellene felkészülnöd?


Egy átlagos képességű diák simán fel tud készülni ennyi idő alatt, de ilyen mentalitással és önálló problémamegoldó készség hiányában belőled sosem lesz orvos, úgyis kizuhannál az egyetemről.

2023. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Beszéld meg a tanáraiddal, ők biztos szívesen segítenek neked.
2023. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

"Faktot sajnos nem vettem fel, mert azt hittem, hogy nem fog kelleni ugye."

Egy picit off, de hogy-hogy nem kellett fakultációt választanod?

Egyébként mindenképp próbáldd meg még most azonnal, vagy év végén, hogy jelentkezel a két faktra.

2023. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még időben vagy, de neki kell állnod keményen tanulni. Ha van lehetőség még most felvenni a fakultációkat, az lenne a legjobb (beszélj a tanáraiddal!) - ha nincs, akkor kérd el a többiektől az anyagot, szerezd be a tankönyveiket, tanulj már most emelt szinten, és menj el OKTV-re. Jövőre pedig vedd fel a biosz-kémia fakultációkat!
2023. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán.
2023. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6 vagyok: mármint simán fel tudsz készülni, akár egyedül is. Max. a kémia számolásokhoz kell nemi segítség, ha elakadsz és van olyan felkészítő, ahol csak az elvégzendő kísérleteket lehet kipróbálni, az nem egy anyagi összeomlás.
2023. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végül a kémia tanárral sikerült megbeszélnem, hogy beülhetek a faktos óráira segítségként, hogy nyáron le tudjak osztályozózni. A biosz tanár jól elhesegetett, de nem is bánom mert szarul tanít. Annál még egyedül is jobban fel tudok készülni.
2023. okt. 4. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!