Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Elszakadt a bokaszalagom....

Elszakadt a bokaszalagom. Legalábbis ezt mondták, de csak röntgenezték. Nem kell műteni.A mai nap folyamán azt mondta nekem egy magán orvos, hogy a szalagjaim sose fognak már összeforrni, azok úgy maradnak abban az állapotban?

Figyelt kérdés
Szóval, a kérdéseim: ez igazi, hogy a szalagjaim sose fognák már összeforrni, hanem valami izmok veszik át a szerepüket? Illetve én azt se tudom, hogy teljes vagy részleges szakadást szenvedtem, a leletemre RUPT LIG TFA I S van írva mind diagnózis. Csak rögzítőt kaptam , 1 hétig nem terhelhetem, most jelegem és kenem. 6 hetet mondtak gyógyulásnak. Szerintetek hogyan tudhatnám meg, hogy ez teljes vagy részleges szakadás? Próbáltunk ultrahangot kérni, de nem adtak beutalót oda. Én a felépülésem után szeretnék sportolni rendszeresen, de azt mondta a magán doki hogy én most ( 17 évesen) annyira elcsesztem ezzel a bokámat, hogy nem is kéne már többet kosaraznom vele. Mit mondtok , fel tudok teljesen épülni ezzel a bokával? ( nincs törve, szalag szakadás van, de nem tudom hogy teljes vagy részleges)?

2021. ápr. 14. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 hetet mondtak éjjel-nappal bokarögzítőben, szintén röntgen volt, nekem részleges szakadás volt
2021. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ne random embereket kérdez a neten hanem sportorvost.
2021. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!