Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kodolányi János Egyetem...

Kodolányi János Egyetem közösségszervezés?

Figyelt kérdés
Keresztfélévben indítanak távoktatást, ami nekem a munkám miatt nagyon kényelmes lenne, viszont nem tudok nagyon semmit az egyetemről. Tapasztalatok?:)

2023. okt. 13. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Egy nem túl jó nevű egyetem kimondottan rossz nevű szakja. Ha csak annyi a cél, hogy legyen egy diplomád, végülis nem rossz, minden más esetben inkább megpróbálnálak lebeszélni róla.

Elhiszem, hogy a távoktatás munkabarát, viszont akkor már inkább javasolnám, hogy akár ezen, akár egy másik egyetemen egy gazdasági alapszakra jelentkezz. Tudom, nem kell mindenkinek közgazdásznak lennie, de egy sima irodai adminisztrátori állásra is hamarabb vesznek fel olyan végzettséggel.

Ez az alapdiploma írd és mondd tényleg halálosan értéktelen a munkaerőpiacon, és egy távoktatáson elvégzett HR vagy GM szak messze nem annyival nehezebb, mint amennyivel piacképesebb végzettséget kapsz.

2023. okt. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Én ezen az egyetemen végeztem, ezen a szakon. Én szerettem, nem volt sok irasbeli vizsgank, ugyanis sokkal tobb projektfeladattal foglalkoztunk, ezaltal a mostani munkahelyemen (ami egy multi es a szakmába is illeszkedik) nagyra ertekelte amikor jelentkeztem hozzajuk.

Szerintem nem fogod megbanni, minden tanar nagyon segitokesz, csillogo szemekkel adtak elo az oktatasokon az anyagokat. Ha barmiben kellett segitseg vagy utmutatas, akkor gyorsan megoldasra is kerult. :)

2023. okt. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha Bpre akartál menni, akkor lehet, hogy már lényegtelen is, mert ki tudja, lesz-e egyáltalán képzés, hiszen épp most költöznek ki, és olyan borzalmasan tájékoztatnak, mint régen...

2014-ben végeztem a szak elődjén, művelődésszervezés szakon.


Nekem csak papír kellett, így hát annyira nem zavar, hogy semmi használhatót nem tanítottak, ennek megfelelően az évfolyamtársaim sem erre építettek.

Volt jó pár olyan tanárom (pl Tarbay Gabriella), akik lehet, hogy kiváló szakemberek, de borzalmas oktaktatók. Mondjuk ő mér rég nyugdíjas sztem.


Viszont a sok baromságot ne hidd el, amit összeírkálnak olyanok, akik nem is jártak oda soha.

NEM engednek át vizsgákon, ha nem tudsz semmit, és nem igaz, hogy csupa hyle jár oda..Az évfolyamtársaim többsége semmivel nem volt butább, mint bármelyik egyetem diákjai, pontosan tisztában voltak azzal is, mennyit ér a Kodós diploma, illetve a gazdasági szakjai nem hiszem, hogy gyengébbek, mint máshol. Főleg ha ott van Alitisz Ágnes, bár sztem még ő is nyugdíjba ment.

Mindenesetre vhol megérdemli a Kodó, hogy elveszíti az épületét, annyira nem tudom sajnálni, nem túl nagy veszteség.

2023. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!