Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győri iskolák milyenek?...

Győri iskolák milyenek? Czuczor Gergely Bencés Gimnázium?

Figyelt kérdés
Szeretnék iskolát váltani, viszont eléggé bizonytalan vagyok, mivel Pestről járnék majd Győrbe. A Czuczor Gergely Bencés Gimnáziumról tök jókat hallottam, csak félek hogy túlságosan szigorú, hogy nagyon vallásosak vagy túl kemény. Szeretnék egy olyan iskolába járni ahol a közösség nagyon jó, rendben vannak, nem kell megszakadni a tanulásban. Nem vagyok egy olyan hűha jó tanuló, de azért nyilván megtanulom amit muszáj. A tanárok milyenek? Ha nem tanulok meg valamit szétcsesztetnek? vagy azért így okés? Minden fajta dolog érdekel róla, de ne írjatok légyszi olyat hogy "tök jó". Köszi.

2023. okt. 25. 12:36
 1/2 A kérdező kommentje:
átjelentkeznék
2023. okt. 25. 12:36
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én oda járok tudom, hogy nem kell félned attól hogy nagyon szigorú mert a legtöbb tanár elég jófej és egyeltalán nem olyan nagyon vallásos, egy évbe kb 4-5 kötelező mise van, vasarnap sem kötelező menni, hittan óra heti 2 és bár tanárfüggő azért laza órák. A közösség nagyon jó, mindenki kedves és segítőkész. Tanulni viszont nagyon sokat kell de ha rájössz h melyik tanár hogy tanít akkor majd észreveszed hogy nem is annyira vészes, nem csesztetnek szét ha nem tudsz mindent de azért egy 3-4-5-ös tanuló legyél. Összességében én nagyon szeretek oda járni, szuper osztályom van és a sok tanulást is meg lehet szokni

jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!