Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik fodrász képzés jobb?

Melyik fodrász képzés jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok! érettségi után vagyok és szeretnék elvégezni egy fodrász képzést. Ahogy eddig láttam két opció lenne erre. Az egyik az ha beiratkozok esti képzésre egy szakgimibe a másik pedig egy tanfolyam. Amennyiben jól tájékozódtam, az utóbbiért elég vaskos pénzeket elkérnek, míg ha estire mennék ott nem kell fizetni, cserébe 2 év, a tanfolyam pedig ilyen 10 hónap körüli.

A kérdésem az lenne, hogy esetleg ha közületek van olyan aki végzett el fodrász képzést, az milyen tapasztalatokat szerzett? Esti suliban tanultál/ tanfolyamot végeztél? Tulajdonképp miben tér el a kettő? Melyiket éri meg jobban elvégezni?

Egyébként Pécsen szeretném ezt a szakmát tanulni.


Köszi ha segítesz!



2023. okt. 25. 16:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!