Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes lányként a Mechwartba...

Érdemes lányként a Mechwartba mennem?

Figyelt kérdés
A Debreceni Mechwart András Gépipari és Informatikai Technikumba szeretnék menni tovább tanulni szoftverfejlesztő-és tesztelő irányba, de sok olyat hallottam, hogy az egy fiú iskola, és a lányokkal is rosszabbul bánnak. Ez igaz? Illetve megérné oda mennem lányként? Milyen ott az oktatás?
nov. 20. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fel is jelenthetnéd őket, ha valóban diszkriminálják a lányokat. Nagyon remélem, hogy manapság már nem fordul elő ilyen.
nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ha megvan hozzá jó tudás meg egy jó felvételi akkor simán. Igaz sok a fiú és kevés a lány de Járai oda csajok is. Ha még is kifognának nemed miatt szerintem állj ki még ha tanárok is beszólnak mert ez azért nem fer. Simán mehetsz oda mert nem csak egynemű iskola. Sok sikert :)
nov. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!