Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én gyűlölöm az állatorvosit?

Csak én gyűlölöm az állatorvosit?

Figyelt kérdés
Kezd elegem lenni belőle, hogy tele van okostojásokkal. Akik azt hiszik, hogy ők tökéletesek, mindent tudnak, aztán amikor valaki kijavítja őket akkor lehurrogja a másikat. Egyáltalán nincs meg bennük a megkérdőjelezés. És sajnos az emberek 80 százaléka ilyen. Csak az jó, ahogy ők csinálják, és nyilván az a jó, ahogy ők csinalják. Undorító

nov. 21. 11:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Ui: senki se mondta, hogy orvosiban az az egyik legnehezebb, hogy el kell viselni azokat, akik fenn hordják az orruk
nov. 21. 11:37
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, hogy ennek van bármi köze az állatorvosihoz. Mindenhol vannak ilyen emberek :D Én a munkám során is rendszeresen találkozom ilyenekkel.
nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az az okostojás, aki állandóan kijavít másokat. Azok meg ugye nem ők...
nov. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is az állatorvosira járok, de egyáltalán nem tapasztalom ezt mint te, az általam ismert emberek többsége tök normális 😁
nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2- szerintem számít az arány

3- iskolában mindig mindenki ki lesz javítva. Ezek nem olyan kérdések, hogy több jó válasz van sajnos, hanem megvan rá az 1 konkrét válasz, amit elvárnak, hogy mondj. Én például nem örülnék, ha mások hagynák,hogy mondjam a hülyeséget

Javítsanak ki, hogy én is értsem és tudjam mi a jó válasz! Lehet félreértetted, ezek nem ilyen tök értelmetlen belekötések, kötekedések.

4 - lehet kinövik xd hanyadéves vagy?

nov. 21. 12:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Harmadéves vagyok, de más évfolyamokról is ismerek embereket azért 😄
nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, szerintem te sem különbözöl az általad okostojásnak tartott hallgatóktól, ha ilyenekkel foglalkozol, és ez a legnagyobb bajod az egyetemmel.


Minden csoportban van olyan ember, aki kicsit jobban pörög órákon… Azt elismerem hogy tudnak idegesítőek lenni, főleg ha előbb megmondják a választ, mielőtt még a tanár befejezné a kérdést, és te végig se tudod gondolni, hogy éppen mi történik. Ilyenkor régebben mindig rászóltam az illetőre hogy vegyen már vissza, mert k*rva idegesítő (bár általában ugyanúgy folytatja….)

Tanuld meg l*szarni az ilyeneket, foglalkozz magaddal, könyveld el magadban, hogy te is tudtad a választ, és kész… amikor kikerültök az egyetemről, úgyse az fog számítani, hogy ki mit seggelt be az órákon… az ilyen “mindent tudók” meg majd akkor fognak pofára esni (vagy nem)…

nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem az állatorvosit gyűlölöd, hanem a hallgatókat, szerintem ez kisebb gond (engem a tanszékek hozzáállása sokkal jobban kikészít).

Én se vagyok oda a többségért, de ha találsz 2-3 normális évfolyamtársat, akikkel támogatjátok egymást az bőven elég, a többieket meg le kell szarni. Szerencsére ez már nem a középiskola ahol hétfőtől péntekig, reggel 8-tól délután 4-ig össze vagytok zárva, azt a heti 4-5 közös órát pedig ki lehet bírni.

nov. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!