Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jól döntöttem hogy odamentem?

Jól döntöttem hogy odamentem?

Figyelt kérdés
Állomunkám az hogy szabadúszóként grafikus és weboldalkészítő legyek illetve videójátékokat készítsek. Megérte elmennem egy szoftverfejlesztős technikumba amit annyira nem szeretek,de mellette pedig tanulok rajzolni (kérdőjelet akartam ideirni de az oldal nem engedi xd)

nov. 24. 09:00
 1/6 Senior Séf ***** válasza:
Az álommunkádat sem engedte helyesen írni az oldal?
nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megérte. Fölösleges tudás nincs, pláne, ha többé kevésbé a szakmádhoz tartozik. Így állj hozzá.
nov. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Lehet, hogy jobb lett volna egy infós vagy rajzos tagozatos gimibe menned (ha ezt engedték a jegyeid és az írábsbeli pontjaid), de ez mostmár mindegy, szerintem hozd ki a legjobbat abból ami lett :)
nov. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megérte. Mellette tanulj rajzolni, és érettségi után jelentkezz a Kisképző felnőtt képzésére.
jan. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz segéd rendszergazda vagy egyéb helpdesk. Senki se fog téged a legtöbb ingyenes képzésen megtanítani videojáték fejlesztővé. Egyáltalán céljuk. Szép lenne.
febr. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szoftverfejlesztős technikum után jelentkezz valamelyik egyetem programozó informatikus szakára, mellette tanulj tovább rajzolni.
febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!