Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet véletlenül kaptam...

Lehet véletlenül kaptam kettest zhra? Nem kaptam aláírást, de mások igen.

Figyelt kérdés
Pót zht írtam szaktársammal. 20 perc múlva neptunba már írta is az eredmenyt, neki 3as lett és beírta kulon hogy aláírva. Nekem 2es lett de nem kaptam aláírást. Szerintetek elfelejtette, vagy elégtelent akart kijelölni?

nov. 30. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Az oktató mit mondott?
nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Utolsó beszélgetése felénk az volt zh után hogy ha nem sikerül akkor az utolsó zhn szóbelizünk. A zh elején amúgy kiment a teremből pár percre tehát én úgy veszem átakart mindenkit lökdösni, de ez akkor is zavar.
nov. 30. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Írsz neki egy üzenetet, hogy köszönöd a pót-lehetőséget és nyilván a jegyet is, és kéred szépen, ha lesz ideje, nézzen rá a neptunra, mert az aláírás nálad nem jelenik meg, de szükség volna a félév abszolválásához nyilván arra is.
nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én írnék egy üzenetet (persze szépen megfogalmazva) hogy "jó napot tanárúr, szeretném megkérni önt hogy mivel a pótzhm sikeres lett, kérem adja meg az aláírást neptunba".
nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kuldtem neki emailt, remélem nem irta el.
dec. 1. 17:11
 6/9 anonim ***** válasza:
És miért nem azzal kezdted?
dec. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azután küldtem hogy ketten javasoltátok.
dec. 1. 19:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Tehát fel sem merült, hogy az illetékest kérdezd meg? Mit keres egyetemen aki ennyire életképtelen?
dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De nyilván felmerült, csak kíváncsi voltam volt-e más helyzetben. Nagyon életképtelenség.
dec. 1. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!