Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek is nagyon kìnos,...

Szerintetek is nagyon kìnos, ha egy totàl katolikus gimiben vèletlenül "Àldàs bèkessèg"-gel köszönünk?

Figyelt kérdés
Idàig reformàtus àltalànosba jàrtam, de szeptembertől katolikus gimibe megyek (Piarista). 8 èvig Àldàs bèkessèggel kellett köszönnöm ès màr èn reflexből automatikusan, aki tanàr, annak ìgy köszönök (de ez megszokàs, nehezen irànyìtom!). Szerintretek, ha egy tanàrnak ìgy köszönök, főleg egy katollikus szerzetesnek, mert itt olyanoka is vannak, akkor engem rögtön leìrnak? Ez nagyon gàzos, ha vßèletlen ìgy köszönök ? Màsokkal fordult elő hasonló szitu? Ha igen, mennyire volt kìnos?

#köszönés #Reformàtus àltalànos #Katolikus gimi
2023. jún. 1. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan... nálunk fordítva volt. A srác katolikus általánosból jött, hetekig Dícsértessék-kel köszönt mindenkinek :)
2023. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Áldást, békességet kívánni rendes dolog amúgy is. :D Csak akkor lenne baj, ha direkt ezt használnád amíg oda jársz, "mert ez az igazi köszönés".
2023. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 x0 ***** válasza:
Szerintem annyi eszük nekik is van, hogy megszokásból köszönt így.
2023. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!