Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a második...

Milyen iskola a második kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium? És mennyi esélyem van bekerülni?

Figyelt kérdés

Jelenleg Németországban élek és jövőre leszek tizedikes de haza szeretnék jönni és Magyarországon szeretnék tovább tanulni.

Négyes tanuló vagyok és beszélek a magyaron kívül folyékonyan angolul, és valamennyire Németül is de az még csiszolásra szorul.

Előre is köszönöm mindenkinek a válaszokat <3



dec. 7. 10:56
 1/7 anonim válasza:
sztem beszelj az igazgatoval es akkor kiderulnek milyenek az eselyeid, habar nem ajanlom a moricz-ot mert nem eros + sok a piás, drogos abban a suliban.
dec. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57,08%
dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi.
dec. 13. 11:03
 4/7 anonim válasza:
Szia! Én a Móricz Gimnáziumba járok és nekem régebben többször is mondták, hogy ne oda menjek tanulni, mert nem jó az osztályközösség, sznobok járnak oda, stb... Ennek ellenére abba az iskolába jelentkeztem és fel is vettek. Az osztályközösség nagyon jó, és nyilván vannak sznobok, sokan cigiznek, de melyik iskolában nincsenek ilyen emberek? És ennél vannak erősebb sulik is, én nem mondanám ezt egy versenyistállónak. Szerintem van esélyed arra, hogy bekerülj :)
dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszi :)
jan. 16. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, mi köszönsz neki? Nem az számít, hogy az ő varázsgömbje mit mond, hanem hogy mit mond az igazgató. Beszéltél már vele?
jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már rá írtam az összes iskolára, csak a válaszokat várom. :)
jan. 17. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!