Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nagy baj ha megbukok...

Mennyire nagy baj ha megbukok egy tárgyból egyetem első félévében?

Figyelt kérdés

Első félévében vagyok az egyetemen és amellett hogy távolról költöztem el, most élek egyedül először és nagyon szokatlan volt ez az egész szítuáció, egyszerűen nem bírtam eleget tanulni ahhoz hogy szerintem meglegyen egy tárgy. Még nem írtam meg a ZH-t, de nem vagyok benne biztos hogy sikerülni fog.

Voltatok már vagy ismertek valakit aki volt hasonló helyzetben? Ha volt akkor van valami tanácsa? Normális hogy nem tudok teljesíteni ilyen "helyzetben" vagy csak szimplán szerencsétlen vagyok? Ha valamit számít egy elég nehéz tárgyól van szó.


dec. 11. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Semmi baj. Nálunk sokan 5. félévben is egy 2. féléves tárggyal szenvednek. Persze azért az nem a legideálisabb, de gyakori az, hogy valaki bukik egy tárgyat, és újra fel kell vennie. Semmi baj. Ha épül rá valami, akkor szívás, de amúgy simán fel veszed a következő félévben (ha lehet).
dec. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első felében 3 tárgyam lett bukó. 9 kredit. A ráépülőkkel csúszni fogok az egyiknél, de elvileg meg lehetek képzési idő után belül.
dec. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!