Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek merjem megpróbálni...

Szerintetek merjem megpróbálni az emelt bioszt?

Figyelt kérdés

Idén májusban tettem egy 92%-os emelt kémiát és felvettek vegyészmérnökire, de már idén ősszel kibuktam mert egyszerűen nem vagyok hozzá elég jó se matekból, fizikából meg főleg. Viszont szimpatikus volt már egy ideje a fogorvosi pálya is ezért úgy gondoltam, hogy most tavasszal megprószálnék bejutni a pécsi karra:) Biológiából viszont ehhez még kell írnom egy emelt érettségit, de nem nagyon emlékszem már a gimis anyagra. Nem jártam faktra, az alapórás tanárunk meg nem volt túl jó, meg is utáltatta velem a bioszt egy kicsit:/ Szerintetek így egy év alatt sikerülhet felkészülnöm annyira, hogy legalább egy 80%-ot összehozzak? Nekem sajnos legalább annyi kell mert csak duplázással van esélyem a rossz gimis töri és magyar jegyeim miatt😂

Ha esetleg tudnátok ajánlani jó könyveket, kurzusokat vagy bármi, azt nagyon megköszönném:)



dec. 13. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Ha nem próbálod nem tudod meg.

Ha ez a vágyad akkor próbáld meg. Ha nem is most, akkor jövőre. (Amikor úgy érzed készen állsz.)


Azért van csak duplázással esélyed, mert a tanulmányi pontokba csak a bizonyítványban levő jegyek számítanak és ez a biosz már nem lesz benne.

dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Dobj egy privátot és adok neked nagyon jó emelt szintű elméleti anyagot hozzá.😊

dec. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Illetve privátban írd le az email.címedet ahova küldhetem. Ez lemaradt. :D
dec. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
A biosz az egyik legkönnyebb emelt. Fél év alatt is simán menni fog.
dec. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát igen. Ha kémiából vagy jó, vegyésznek kell menni, a vmérnöki inkább fizika és matek.
dec. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 miért lenne a legkönnyebb? Szerintem a legnehezebbek között van
dec. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: szakváltás miatt 4 emeltet csináltam. Szerintem a kémia, a matek és a töri is nehezebb volt. A biológiában kevés a számolás, azok is egyszerűek, és arányaiban nincs is tele magolnivalóval, sok benne a logikus folyamat. Az esszére is könnyű felkészülni, ráadásául az egyik esszétéma mindig embertan. Az értékelése is elég egzakt.
dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a Mozaik gimn. tankönyveit tudom ajánlani, vagy esetleg még az új Nat-os állami tankönyveket tudom még ajánlani. Például itt vagy a 9. osztályos, még le is lehet tölteni

[link]

dec. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

/A 8-as válaszoló vagyok./

Ez a 9.-es könyv folytatása:

[link]


Ez pedig emelt óraszámhoz való könyv:

[link]

dec. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#7 Hát szerintem azert az emelt bioszban van bőven magolnivaló….
dec. 17. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!