Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi tanár "kikattanása"...

Egyetemi tanár "kikattanása" jogos volt vagy nem?

Figyelt kérdés

Még a vizsgaidőszak előtt volt vele óránk.Elég hülyén lett szervezve a tanrend így vele találkoztunk legutoljára.

Első előadáson kérdezgetett sokat, vagy senki nem válaszolt, vagy aki válaszolt, rosszat mondott.Ezen teljesen kikattant, földhöz is vágott egy műanyag dobozt, ami a katedrán volt.


Az volt a baja, hogy szerinte ezeket már rég tudnunk kellene, meg, mi lesz velünk, XY tárgy keretein belül tanulnunk kellett, vizsgáztunk belőle.



Két félévvel ezelőtt tárgyról homályosak az emlékek, régen volt már az.A másik része a dolognak,hogy abból abból a tárgyból a társaság nagy része örült, ha átcsusszant kettessel még úgy is,hogy külön, privát felkészítőre jártunk.



Inkább neki kellene a kollégáival beszélnie,hogy tessenek rendesen átadni, megtanítani az anyagot, meg érhető elektronikus jegyzeteket készíteni, mert, ami volt az egy kalap kaki volt.Egy alapszakos hallatónak teljesen érthetetlen volt.


dec. 15. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen viselkedésre semmi nem jogosítja fel, még ha az észrevétele jogos, hogy az eddigi tudásotokat kevésnek gondolja. Ez nem feltétlenül a ti hibátok, de általánosan rossz a tanszékek közötti kommunikáció és az ilyen sajnos gyakori, hogy "ezt tanultátok már itt, tanulni fogjátok majd ott" és végül soha nem lesz elmondva, csak érintve.
dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Egyetemi docensként engem legkevésbé sem érdekel hogy a hallgatók mi okból kifolyólag nincsenek tisztában a tárgyam abszolválásához szükséges alapismeretekkel. Az általam oktatott tárgynak nyilvános a tematikája és ismertetem a követelményeket az év elején így mindenkinek rendelkezésre áll fél év arra, hogy ha valamely témából amire épül a tantárgy már homályosabb a tudása azt felelevenítse. Én számonkérni azt fogom amit én oktattam le és konstruktív módon osztályzom a hallgatókat. Viszont nem az én feladatom, hogy más által gyengén leoktatott alapokat nálam pótolják a hallgatók ebből kifolyólag ha nem megfelelő alapokkal rendelkeznek és megbukik a társaság 80%-a akkor megbuktak. Ettől én nem fogok se kikattanni se rosszabbul érezni magamat.
dec. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%

Hiába pontoztátok le a 2-est. Igaza van.


Jah, hogy a társaság nem hajlandó egy fél délutánt eltölteni egy adott tárgy ismétlésével? Mert fontosabb, hogy a "diszkúban" a Krisztikét elkapjuk, aztán mehet a móka hajnalig.


Hát skacok, ez ilyen :)

dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!