1/4 anonim ***** válasza:
33%
Én nem tartom nivósnak
dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pozitív tapasztalatom van, bár én mesterképzésen tanulok. Úgy voltam vele, amikor elkezdtem a képzést: biztos nem lesz ez olyan vészes, sima ügy lesz elvégezni az Msc-t. Azért gondoltam, mivel megfelelő előismeretekkel rendelkezem, pár év tapasztalat már van mögöttem. Hát nagyon tévedtem, mivel inkább tanulós és hajtós volt az elmúlt időszak. Megkövetelik a tanárok az anyagot, de tényleg azt, amit leadtak az órákon is. Örülök hogy belevágtam annak idején.
dec. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szantojudit12 válasza:
Szar. Röviden. Ne menj oda, magolós az egész, semmi gyakorlatiasság nincs benne. Embertelenek a szabályok, és ezen kívül egyáltalán nem olyanok mint bármelyik egyetemen
jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én eleve nem értem, amikor egy egyetemmel kapcsolatban valaki azt hozza fel negatívumnak, hogy magolós. Nem az a lényeg, hogy tanulni mész oda. Oké, én sem voltam megelégedve teljesen az én sulimmal. De ez, olyan mint amikor egy volt osztálytársnőm, azért ment médiára, mondjuk psz helyet, mert nem akar számolni egyetemen. Hogy mire számít valaki az egyetemen.
jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!