Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Olvastam hogy hivatalosan a...

Olvastam hogy hivatalosan a téli szünetnek január 7-ig kell lennie, és az első tanítási nap január 8. Az én iskolámban meg már január 2.-án kell menni. Ez hogy lehet? Technikumi és szakképző iskoláról van szó.

Figyelt kérdés
Olvastam hogy hivatalosan a téli szünetnek január 7-ig kell lennie, és az első tanítási nap január 8. Az én iskolámban meg már január 2.-án kell menni. Ez hogy lehet? Technikumi és szakképző iskoláról van szó. Köszönöm!

dec. 21. 11:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy pár haverom is technikumba jár nekik jan. 8.-án kezdődikm egy másik haveromnak aki pedig sima gimáziumba jár neki is január 8.-án kezdődik az iskola.
dec. 21. 12:07
 2/18 anonim válasza:
26%
Beperelném az iskolát.
dec. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell beperelni ez azért lesz mert akkor 1 héttel tovább tart a nyári szüneted
dec. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Tehát aki január 8 megy csak annak 1 héttel kevesebb nyári szünete lesz vagyis 1 héttel többet marad az iskolában
dec. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ezzel szerintem nagyon jól jársz
dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az a vicc hogy nekik (haverjaimnak) is január 14.-én kezdődik a nyári szünet, mint nekem. Kivéve a gimnazistának, mert neki 1 héttel tart tovább mint írátok, de a technikuminak 14-én kezdődik a nyári szünet.
dec. 21. 12:30
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen pont ezért mert a téli szünet 1 héttel rövidebb
dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De egy technikumba járó haveromnak január 8.-án kezdődik a tanítás, június 14.-éig tart utánna nyári szünet. Nekem viszont január 2.-án kezdődik a tanítás és ugyanakkor, június 14.-e az utolsó tanítási nap mint neki.
dec. 21. 12:35
 9/18 A kérdező kommentje:
Tehát 1 héttel mégis kevesebb szünetem van, de lehet hogy rosszul gondolom.
dec. 21. 12:36
 10/18 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nálatok a szakmai gyakorlat kezdődik korábban.


A helyedben megkérdezném az iskola titkárságát.

dec. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!