Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kollégisták! Nektek van...

Kollégisták! Nektek van magánéletetek a többágyas szobákban? Hogy viselitek a magánélet hiányát?

Figyelt kérdés

dec. 27. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Többek között ezért mentem át albérletbe az első év után.
dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nincs, épp ezért vásároltam magamnak ingatlant az egyetem közelében 1 hónap után. Mivel szakkolégium ezért az előadásokra még eljárok, de engem kifejezetten irritált, hogy több emberrel kellett együtt laknom.
dec. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
63%
Aki megteheti…
dec. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Nekünk 2 ágyasak a szobák, szóval van magánéletünk, mert folyton órákra járunk, vagy otthon van az egyikünk. Mondjuk, ha egyszerre lennének óráink, az nem lenne jó. Néha a könyvtárba is ellátogatok, ott alig vannak.
dec. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Már nem vagyok kolis, de 3 évig éltem koliban. Volt magánéletem. Meg kolis párom. Szobatársakkal lehet kommunikálni, ha kell egy kis tér, ezt meg lehet beszélni. Mi sokan voltunk (3-4 ágyas szobák). Mi szobánkban 3-unknak volt pasija, kettőnknek kolin belül. Nem volt semmi probléma. El lehetett vonulni. Minden csak kommunikáció kérdése. Voltak más szobában olyanok, hogy kijelölt egyedül-ideje volt mindenkinek. Nálunk ez nem volt így fix, de mindenki rugalmas volt.
dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!