Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-n mennyi időm van lerakni...

BME-n mennyi időm van lerakni az államvizsgát az abszolválás után?

Figyelt kérdés

A BME VIK-en tanulok.


Nálunk van írásbeli és szóbeli is a ZV-nek. A szóbeli részen van a szakdolgozat védése és egy tantárgyból szóbeli, ami ha a konzulensemnek lehet hinni, senki sem szokott elbukni.


Az írásbelin már azért igen.


Ha véletlenül nem mennék át, mennyi időm lenne a ZV-t lerakni?


Mivel már abszolvált státuszban vagyok, így nem vagyok diák ezért gondolom kirugni nem tudnak, de azért biztos van valami határidő, amin belül lerakhatom az államvizsgát.


Kifejezetten csak a BME szabályzata érdekel, ha valaki tudja, de más egyetemről is írhattok, hogy ott hogyan megy ez.



dec. 28. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
A TO mit mondott? A TVSZ-ben mit olvastál?
dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

"Nálunk van írásbeli és szóbeli is a ZV-nek. A szóbeli részen van a szakdolgozat védése és egy tantárgyból szóbeli, ami ha a konzulensemnek lehet hinni, senki sem szokott elbukni."


Ezt teljesen feleslegesen írtad le, mert semmi relevanciája nincs a kérdéssel kapcsolatban, másrészt mindenki utána tud nézni akit érdekel.


A kérdésre válaszolva beírod a Google keresőbe, hogy "BME VIK TVsz" majd az első találatra kattintva megtalálod a választ a kérdésedre az ominózus dokumentumban. Nagyjából 1 perc keresést igényel, ha ennyi kompetenciád sincs akkor jobb is ha te kifutsz az időből és nem szerzed meg a diplomát soha, mert csak lerontanád a tehetséges diáktársaid diplomájának az értékét azzal hogy a hozzád hasonló szerény értelmi képességűek is megszerzik azt.

dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-2#

Annak szerintem nincs értelme, hogy valaki nem tudja a választ és oda kommenteli, hogy az egyetemen érdeklődjek vagy a googleön keressek rá.

dec. 28. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalábbis az életképtelen söpredék szerint. Ott vannak a válaszok kisfiam, lehet utánamenni.
dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

"Annak szerintem nincs értelme, hogy valaki nem tudja a választ és oda kommenteli, hogy az egyetemen érdeklődjek vagy a googleön keressek rá."


Tudjuk a választ és a szádba is rágtuk hogyan találod azt meg, amivel épp az alapvető készségeidet próbáljuk fejleszteni (ha már annak hiányában szenvedsz), de láthatóan teljesen életképtelen egyén vagy, úgyhogy az államvizsga helyett javaslom egy kisegítő iskola elvégzését.

dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!