Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Amennyiben valakinek lejár a...

Amennyiben valakinek lejár a 3 év záróvizsga lehetősége az abszolutórium kiadása után. Van még lehetősége záróvizsgázni valahogyan az adott szakon?

Figyelt kérdés

elszállt az idő, elmentem dolgozni egyszerűen képtelenség felkészülni.

Van valami kérvény erre az egyetemi vezetőséghez? ill el szokták fogadni a kérvényt (+1 félév ha kell fizetős önköltséges)



2023. okt. 10. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj a Tanulmányi Osztályon.
2023. okt. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Melyik egyetem ez?
2023. okt. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos a 3 év? Rákerestem és 5 évet írnak. (Eduline.)


Azt írja, hogy az abszolutórium megszerzése után 5 éven belül kell letenni a záróvizsgát, de 2 év elteltével az egyetem szabhat feltételeket.

2023. okt. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulmányi osztály. Ha más nem újrafelvételizel, elfogadtatod a tárgyaidat, és új hallgatói jogviszony keretében diplomázol.
2023. okt. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem telt el az 5 év a következő záróvizsga időpontra feljelentkezel, de előtt meg kell tudni, hogy ven-e feltétele, mert közben változhattak a szabályok.
2023. okt. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3 évet mondtak.. és azt hogy kérelmezhetem, mondták hogy nem biztos hogy megadják a kérelmet.. pl ha utóbbi 1,5 évemet kertészettel (családi business) és nagyimra vigyázással(súlyos beteg) meg építkezééssel töltöttem (javarészt) na most arra megadják??? nem hiszem.
2023. okt. 10. 09:46
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Tehát meg sem próbálod.

Akkor tök felesleges volt kérdést kiírnod.

2023. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

júniusban mentem, nem sikerült.. közben. meló, + nagyi gondviselés, és 2 kert gondozása. decemberben megint megyek.

a Help igazából arra vonatkozik HA nem jön össze.

2023. okt. 10. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!