Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segítség kérés! Aki ELTE ÁJK...

Segítség kérés! Aki ELTE ÁJK levelezőn Zsidai tanárnőnél jogi alaptanból vizsgázott már, tudna esetleg segíteni ?

Figyelt kérdés

A tanárnő a vizsgával kapcsolatban sajnos semmi konkrétat nem mondott el. Aki esetleg vizsgázott nála tudna segíteni mire lehet számítani ?

Köszönöm a válaszokat :)



#ELTE #jogi alaptan #ELTE ÁJK #Jogi alaptan vizsga #Dr. Zsidai Ágnes
dec. 28. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem kaptatok tételsort, jegyzetet?
dec. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kaptunk egy tételsort, meg egy könyv kivonatot. Viszont a vizsgáról semmit sem mondott.

A vizsga írásbeli papír alapú lesz és 1 óra. De hogy szerkezetileg hogy épül fel arról semmit. Talán annyit említett, hogy egy jogszabály elemzés lesz.

Köszönöm a linket, ezt megtaláltam, de nekünk semmi olyat nem mondott, hogy open book lenne a vizsga és a tanár is különböző a linkben szereplőtől sajnos. Valamint ugye ez levelező egy darab vizsga

dec. 29. 08:35
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem el! Nem mondott semmit? Még a válaszokat sem? És a kérdéseket sem mondta el előre? Az okleveleket sem töltötte ki????


Micsoda felháborító tevííkenység az ilyösmi!



De mondok jobbat: TANULJ.

dec. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csoporttársak vagyunk :D
dec. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
4, hiába gúnyolódsz, első órán elmondta, hogy moodle-vizsga, utolsón azt, hogy hagyományos írásbeli... Nem kellenek se a kérdések, se a válaszok, de jó lenne tudni, hogy arra készüljünk, hogy ad egy nagy témát és írj, amennyit bírsz arról az egyről, vagy több kicsi... nyilván tanulni mindkettőre kell, de mi munka és család mellett csináljuk tisztességgel, és lássuk be, nem erre tanulok a legtöbbet, ha már ott volt az alkotmányjog pl mellette.
dec. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Jó értem én. Segíthetett volna talán többet. De nekem se segít senki:D
dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő szándékot.

Igen, mondjuk ha kb tudod egy vizsga felépítését akkor talán könnyebb megcsinalni a vizsgát. A kérdés igazából eredetileg is erre irányult…

dec. 29. 15:32
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valaki rákeresne később a kérdésre… a vizsga 2 kifejtős kérdésből( jogalkotás és állami szervek jellemzése) és egy jogszabály elemzésből állt.

Konkrét kérdés nem volt nagyon, inkább témakör amit ki kellett fejteni.

jan. 4. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!