Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-ÁJK-n hogyan zajlik a...

ELTE-ÁJK-n hogyan zajlik a beiratkozás?

Figyelt kérdés
Jártam már felsőoktatásba, de mindkét helyen másképp zajlott (Bárczin csoportosan intéztük, SE-n meg egyesével ment be mindenki az ügyintézőhöz). Azért kellene tudnom, mert a beirakozás napján temetésre mennék, ha egyesével kell intézni, nem lényeg, hogy ott legyek a kezdéskor.

2023. aug. 8. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Csoportosan zajlik, rövid idősávokba osztják be a hallgatókat névsor szerint. Ha nem tudsz személyesen megjelenni, meghatalmazott intézheti helyetted, továbbá szokott lenni a beiratkozást követően kb. egy héttel pótbeiratkozás is, akkor is tudod intézni.
2023. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1, köszi, az ok, hogy névsor szerint csoportok vannak, de ettől még nem csoportos (Bárczin pl betereltek egy terembe, mindenki bizit elő, borítékba be, stb). A kérdés, hogy a csoporton belül mindegy, mikor megyek a megadott időtartamban, vagy ott kell lenni az elején...
2023. aug. 15. 08:04
 3/5 anonim ***** válasza:
#2. Így volt nálunk is, amikor én iratkoztam be, tehát terem+boríték stb, aztán egyesével átvették, egy TH-s munkatárs átnézte gyorsan, aztán kész. De amúgy szerintem azzal sem lett volna túl sok gond, ha nem akkor megyek, amikorra névsor szerint hívtak. Írj egy üzenetet a TH-nak és szerintem működik.
2023. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3, köszi, azért nem írtam nekik, mert ez pont olyan kérdés, amire bárki tud felelni, aki oda járt, náluk meg ügyelet és millió kérdés, amire csak ők tudnak válaszolni... gondoltam, egy hülyével kevesebb piszkálja őket :)
2023. aug. 15. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:
#4. Nem azért kell írni nekik, hogy megkérdezd, amire más is tud válaszolni, hanem azért, hogy tudjanak róla, hogy esetleg nem pontosan a megadott időpontra mész. A Neptunban rögzíts magadhoz egy telefonszámot és lehet, hogy azon fel is hívnak, ha bármi kérdésük van még hozzád vagy röviden tájékoztatnának valamiről (engem már hívtak, és másokat is volt, hogy így értek el, tehát nem random ötlet).
2023. aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!