Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ÁOK-ra készülők, nektek...

ÁOK-ra készülők, nektek honnan lesznek plusz pontjaitok a 2024-es felvételire?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy ez egy kicsit hajaz egy közvélemény kutatós kérdésre, de kíváncsi vagyok, hogy a többi vetélytársam honnan szedi össze őket.

Esetleg egy sorrendet is írhattok, hogy miket jelöltök még meg.



dec. 31. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Szia, én a Semmelweist tervezem megjelölni elsőnek, és két felsőfokú nyelvvizsgával (angol, német) lesz meg a pluszpontom. Ezen felül ismerek olyan embereket, akiknek egy felsőfokúval, középfokúval és művészeti alapvizsgával lesz meg, lesz akinek OKTV-vel, szóval van pár kombináció, amiről már hallottam.


Másodiknak a debreceni egyetemet szeretném jelölni, ahol bár nyelvvizsgával maximum 40 pont kapható, remélhetőleg ki tudom majd egészíteni valamivel (esélyes vagyok az idei OKTV-n, így az még szóba jöhet, hogy ott lesz pontom). Harmadiknak meg valószínűleg Szegedet fogom jelölni, ahova szerencsére már megvannak a pontok, mert egyszer voltam a táborukban, amiért 10 pont járt, ha jól emlékszem.


Sok sikert előre is az érettségihez, leendő orvostárs! :D

dec. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Mivel felvételi vizsga lesz, az el is fogja dönteni a bejutást. Eleve 50 pont már ezzel kiesik a 100-ból, amit nem lehet mással pótolni.A sote-n biztos.
dec. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
vetélytársak... 🥲
jan. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
3 Igen, itt tart a tarsadalmi moral... 🥲
jan. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Újra csókos gyerekek előnyben .🥲
jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!